Denizyolu Nakliye

  AGL Forwarding
 • Home
 • Denizyolu Nakliye

Denizyolu Taşımacılığı

AGL Forwarding olarak, denizyolu taşımacılığında eşsiz bir deneyimi sizlerle buluşturuyoruz. Hem dünyanın hem de ülkemizin tüm limanlarından, denizyolu taşımacılığı yapılmasını planladığınız diğer limanlara bağlantılar sağlıyor, çekirdekten yetişen lojistik kadromuzla deniz yolu taşımacılığın en özel adreslerinden biri olmaya devam ediyoruz. Şeffaf fiyat politikalarımızla olası sürprizlere yer bırakmadan, en kaliteli ve profesyonel denizyolu taşımacılığını, en ekonomik hizmet standartlarında sizlerle buluşturuyoruz.

Zamanlama, sabır ve özveri üçgeninin en önemli bileşenlerinden meydana gelen denizyolu taşımacılığı, denizler üzerinden limandan limana gerçekleştirilen transferlerdir. Bu denizyolu transferleri uluslararası ticaret için oldukça önemli olmakla birlikte, ürünlerin istenilen yere yine istenilen zamanda ulaşmasını sağlamaktadır. Haftalık düzenli çıkışlar gerçekleştiren AGL Forwarding olarak, doğru bir zamanlama ile FCL ve LCL ( parsiyel ) işlemlerinizi titizlikle gerçekleştiriyoruz. Sizin için en doğru ve uygun denizyolu taşımacılığını, uzman kadromuz eşliğinde limandan limana transfer ediyoruz.

Denizyolu Parsiyel Nakliye

Parsiyel nakliye hizmetleri veren firmamız, denizyolu taşımacılığında sizlere birçok seçenek sunmaktadır. Aynı güzergâhta teslimi olan farklı müşterilerin ürün, eşya ve yüklerinin aynı taşıma aracı ile pratik bir şekilde aktarılması işlemi parsiyel nakliye olarak adlandırılmaktadır. Genelde denizyolu taşımacılığı iki temel sistem üzerine kurulu bir şekilde ilerler. FCL konteyner işlemi ve LCL yani parsiyel konteyner işlemi olarak isimlendirilirler. Asıl amacı bir limandan diğerine yük ulaştırmak olan bu iki farklı taşıma şekli, yük paylaşım şekil ve durumları yönünden birbirinden ayrılmaktadır. Kalitesinden asla ödün vermeyen AGL Forwarding olarak, lojistik ihtiyaçlarınız konusunda sizlere danışma hizmeti vererek, istek, ihtiyaç ve talepleriniz özelinde uygun gördüğünüz taşıma operasyonunu gerçekleştiriyor ve güvenilir hizmetler sunuyoruz.

Komple Taşımacılık

Dünya üzerinde bulunan liman sayısının yaklaşık 5000 olduğunu düşünecek olursak, bu limanlardan ancak 100 kadarı uluslararası pazarda önemli limanlardır. Bu limanlar dünya finans piyasasında ve ekonomik evrede oldukça önemlidir. Denizyolu taşımacılığı için kullanılan bu kadar çok liman varken, bunların tamamında karşılıklı yani doğrudan parsiyel servisi yapmak pek mümkün değildir. Bu sebepten global pazarda önemli yere sahip olan ve ‘’ HUB ‘’ limanlar olarak adlandırılan aktarma limanları kullanılmaktadır. AGL Forwarding olarak, komple taşımacılık konusunda en donanımlı hizmetleri sizlerle buluşturarak, aktarma limanlarına en pratik şekilde yüklerinizin ulaşmasını ve adres limanlarına servis edilmesini sağlamaktayız. Express ve hızlı çözümler sunan firmamız ‘’RORO’’ güzergâhı dışında sadece karayolu ulaşımları da gerçekleştirmektedir. Komple taşımacılık imkanlarının en özel uygulamalarını sizlere sunan firmamız, denizyolu taşımacılığı başta olmak üzere, karayolu, havayolu, demiryolu gibi tüm taşımacılık çeşitlerini sizlerle buluşturuyor ve entegre bir yük servis ağı oluşturuyor. Komple taşımacılık konusunda uzman deneyimlerin adresi olan AGL Forwarding olarak, en son teknoloji cihazları kullanarak, tüm taşıma süreçlerini yakından takip ediyor ve kaliteli hizmetler veriyoruz.

Kombine Taşımacılık

Kombine taşımacılık adından da anlaşılacağı üzere, sadece bir tek müşteriye ait olan yüklerin taşınması olarak ifade edilmektedir. Kişiye özel araçlara yükleme yapılan ve daha kişisel bir hizmet şekli olan komple taşımacılık konusunda a’dan z’ye kadar tüm operasyonla ilgilenen firmamız AGL Forwarding, doğru altyapı, tecrübeli personel ve güvenli taşıma işlemleri ile müşterilerine hizmetler vermektedir. Açık araçlar ve konteyner çeşitleri ile taşınabilen kombine seçeneği, müşteriler tarafından birçok kolaylık sağlaması açısından sıklıkla tercih edilen bir taşıma seçeneği olmaktadır. Taşımacılık sektörünün en önemli operasyon hizmetlerini sizlerle buluşturan firmamız, güven, kalite ve müşteri memnuniyetinden asla ödün vermemektedir. Denizyolu taşımacılığı sektörünün son trendlerinden olan kombine taşımacılık operasyonları, ulaşım ve mesafe gibi durumlar açısından diğer türlere göre çok daha düşük maliyetler sağlayarak, kombine edilmesi sebebiyle günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir.

TEKLİF ALIN
Hemen Yazın

  Send Message with WhatsApp Messenger Instagram Telegram Skype Email
  ×
  Whatsapp
  Email
  Open Close
  Bize Yazın!