Havayolu Taşımacılığı

  AGL Forwarding
 • Home
 • Havayolu Taşımacılığı

Havayolu Taşımacılığı

Havayolu taşımacılığı son yılların en fazla tercih edilen taşımacılık türlerinden birisidir. Taşımacılıkta hem alıcı hem satıcı her zaman lojistik sürecinin en hızlı ve en sağlıklı şekilde tamamlanmasını ister. Havayolu taşımacılığı da hız ve güvenlik gibi sağlamış olduğu avantajlar sayesinde sektörün vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Teknoloji hayatın her alanını etkilediği gibi taşımacılığı da etkilemektedir. İletişim, finans gibi alanlardaki iyileşmeler insanların uluslararası ihtiyaçlarının daha seri halledilmesi gereksinimini doğurmuştur. Bu nedenle işlerinin devamlılığını isteyen pek çok firma ya da birey havayolu taşımacılığı ile yüklerinin taşınmasını istemektedir.

Havayolu taşımacılığında eşyalarınız uçaklar aracılığıyla taşınmakta, uçaklar ile havalimanından havalimanına taşınan yükler en uzak mesafelere çok daha kısa sürede ulaşabilmektedir. Firmamız yılların bilgi ve birikimine modern donanımlarını da eklemekte, havayolu taşımacılığında elde etmiş olduğu uzmanlık ile müşterilerinin çözüm ortağı olmaktadır.

Geniş araç seçeneğimiz, her biri alanında uzman personellerimiz ve güçlü altyapımız ile tarafımıza ulaştığınız andan itibaren süreci kontrol altına alıyor, bütün planlamayı yapıyor ve taşımacılık gereksinimlerinizi en hızlı ve en kolay şekilde tamamlanmasına yardımcı oluyoruz.

Hızlı ve Güvenli Havayolu Taşımacılığı

Havayolu taşımacılığı alanında dünyanın pek çok yerine hızlı taşıma ve komple uçak kiralama gibi esnek çözümler sunuyoruz. Müşterilerimizin beklentilerine en uygun maliyetlerle ve en kaliteli hizmetlerle karşılık veriyoruz. Geniş acente ağımızla dünyanın hemen her noktasında havalimanında ya da kapıda teslimat avantajı sağlıyoruz.

Havayolu taşımacılığında süreç oldukça sade bir işleyişe sahiptir. Fakat işleyiş diğer taşımacılık türlerinden belirgin farklar içerir. Tercih edilmesinin en temel nedenleriyse istenen noktalar arasında ürünün çok daha hızlı ulaştırılması ve güvenli olmasıdır.

Havayolu taşımacılığında en önemli nokta yüklerin havalimanından havalimanına uçaklarla taşınmasıdır ve uçağın en hızlı ulaşım aracı olması nedeniyle havayolu taşımacılığı da en hızlı taşımacılık türüdür. Fakat çoğu kez havayolu taşımacılığı tek başına değil, diğer taşımacılık türleri ile entegre şekilde kullanılır.

Firmamız talebe göre taşımacılık sürecinin en başından en sonuna kadar rol alabilmektedir. Dilerseniz yüklerinizi karayoluyla bulunduğu yerden teslim alabiliriz. Ardından havalimanına ulaştırırız ve havalimanında uçak ile teslimatın yapılacağı havalimanına gönderilir. Havalimanına varan yüklerinizi isterseniz alıcı teslim alabilir, isterseniz acentelerimiz teslim alarak yine karayoluyla son alıcıya kadar ulaştırabilir. Tercihe ve lokasyona göre sadece karayolu değil, denizyolu da kullanılabilir.

Havayolu Taşımacılığı Yük Çeşitleri

Havayolu taşımacılığı kullanılarak her türlü mal ve ürün taşınabilir. Genel hatlarıyla şu hizmet seçeneklerinin mevcut olduğunu söyleyebiliriz:

Havayolu Taşımacılığı Avantajları

Havayolu taşımacılığı farklı taşımacılık türlerine sahiptir. Taşımacılık türleri taşınacak yükün özelliğine göre değişmektedir. Genel kargo, herhangi bir özel ayrıcalığı bulunmayan kargoları ifade etmektedir. Özel kargo, havayoluyla taşınacak yük için özel işlemlerin gerekli olduğu durumlarda devreye girmektedir. Eşyalar pek çok kurala uyularak istiflenmekte ve kargolanmaktadır. Tehlikeli madde taşımacılığı yanıcı, patlayıcı, kimyasal ürün içerikli eşyaların taşınmasında öne çıkmaktadır. Son derece riskli bir taşımacılık türüdür.

Popülaritesi her geçen gün aratan ve firmamızın da hizmet ağını genişlettiği havayolu taşımacılığı müşterilerine pek çok avantaj sağlar. Bunların başında eşyaların en hızlı şekilde istenilen noktaya ulaştırılması gelir. Kırılabilecek hassaslıktaki eşyalar için en ideal taşımacılık türüdür. Nakliye süresinin hızlı olması alıcı ve satıcıya zaman tasarrufu sağlar. Dünyanın en uzak ülkeleri arasında dahi 2-3 gün gibi kısa bir sürede taşıma hizmetinin gerçekleşmesine imkân verir. Buna bağlı olarak sigorta ücretleri daha uygun olur.

Havayolu taşımacılığı trafik kazası, hırsızlık gibi risklerin en az olduğu taşımacılık türüdür. Taşınma sürecinin takibi çok daha kolay yapılabilmektedir. Firmamız müşterilerine bütün bu avantajları ve daha fazlasını sağlamaktadır.

Teklif Alın
Hemen Yazın

  Send Message with WhatsApp Messenger Instagram Telegram Skype Email
  ×
  Whatsapp
  Email
  Open Close
  Bize Yazın!