Karayolu Nakliye

  AGL Forwarding
 • Home
 • Karayolu Nakliye
Karayolu Nakliye

Karayolu Taşımacılığı

Yükün karayolu ulaşım yolu kullanılarak istenilen yere taşınılması işlemine karayolu taşımacılığı adı verilir. Az maliyetli ve diğer taşıma çeşitlerine göre daha güvenilir olması sebebiyle en çok tercih edilen taşımacılık türleri arasında yer alır. Yükü başlangıç noktasından varış noktasına kadar hızlı ve aktarma yapmadan taşıdığı için güvenilir hizmet sunmaktadır.

Karayolu taşımacılığı işlemlerinin pek çok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlardan bazıları şu şekildedir:

Karayolu taşımacılığı hizmetlerinin bu avantajlarından faydalanabilmek için işini iyi bilen bir nakliye firmasıyla anlaşmak büyük önem taşımaktadır. Donanımlı araç filosu, son teknoloji hizmetleri ve alanında uzman kadrosu ile firmamız AGL Forwarding her zaman profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Yükünüzü istediğiniz noktaya kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz.

Taşıma işlemlerimiz sırasında herhangi bir sorun meydana gelmemesi için gerekli olan tüm tedbirleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Bir sorun yaşamanız durumunda her zaman yanınızda olarak mağduriyetinizi kısa süre içinde gidermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Karayolu Parsiyel Nakliye

Sizler için sunmuş olduğumuz bir diğer hizmetimiz parsiyel nakliye hizmetidir. Parsiyel nakliye, yükün bir aracı tamamen dolduramadığı durumlarda tercih edilir. Yani aynı araç içerisinde birden fazla alıcının yükü bulunmaktadır. Bu şekilde, birden fazla alıcıya ait olan yüklerin parsel hesabına göre maliyet ayrımı yapılır.

Parsiyel nakliye hizmetimizin sunduğu avantajlardan bazıları şu şekildedir;

Komple Taşımacılık

Tek bir müşteriye ait olan yükün bir araca yüklenerek taşınması işlemine komple taşımacılık adı verilir. Bu taşımacılık çeşidinde yükün aracı tamamen doldurması önemlidir. Bütün taşıma konteyner ile taşınabildiği gibi açık araçlar ile de taşınabilir. Yoğun bir şekilde tercih edilen bu taşımacılık çeşidi, müşteriye pek çok kolaylık sağlamaktadır. Komple taşımacılık ile hacimli ve ağır tonajlı yüklerin taşıması da yapılabilmektedir. Karayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı ve havayolu taşımacılığı ile birlikte tercih edilebilecek bir tür olan bu taşımacılıkta AGL Forwarding firması olarak farklılıklar da ortaya koyuyoruz.

Yükün tek bir müşteriye ait olması nedeniyle beklemeye gerek yoktur. Böylece yüklemesi yapılan yük istenen tarihte ve saatte yola çıkarılmaktadır. Aynı zamanda yükleme sonrası başka bir yükleme yapılmayacağı için elleçleme de azalmaktadır. Komple taşımacılık demir yolu, havayolu, denizyolu ve karayolu taşımacılığı olmak üzere farklı seçeneklere sahiptir. Bu sayede zamana ve yüke en uygun şekilde planlama yapılabilmektedir. Daha çok karayolu taşımacılığında tercih edilen bir alternatif olan komple taşımacılık, her türe ait avantajları da sunmaktadır.

Komple taşımacılık hizmetleri yalnızca tek bir müşteriye sunuluyor olması sayesinde aracın tamamen dolmasını beklemeden kalkış sağlanabilir. Bu durumda eğer aracın içerisi tamamen doldurulursa oldukça ekonomik sayılabilmektedir. Firmamız uzun yıllar boyunca bu alanda çalışarak edinmiş olduğu tecrübeleri ile komple taşımacılık işlemlerini de kaliteli bir şekilde müşterilerine sunmaktadır. İşlemlerimizi hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirerek sizleri her zaman memnun etmeye devam ediyoruz.

Kombine Taşımacılık

Kombine taşımacılık adından da anlaşılacağı üzere, sadece bir tek müşteriye ait olan yüklerin taşınması olarak ifade edilmektedir. Kişiye özel araçlara yükleme yapılan ve daha kişisel bir hizmet şekli olan komple taşımacılık konusunda a’dan z’ye kadar tüm operasyonla ilgilenen firmamız AGL Forwarding, doğru altyapı, tecrübeli personel ve güvenli taşıma işlemleri ile müşterilerine hizmetler vermektedir. Açık araçlar ve konteyner çeşitleri ile taşınabilen kombine seçeneği, müşteriler tarafından birçok kolaylık sağlaması açısından sıklıkla tercih edilen bir taşıma seçeneği olmaktadır. Taşımacılık sektörünün en önemli operasyon hizmetlerini sizlerle buluşturan firmamız, güven, kalite ve müşteri memnuniyetinden asla ödün vermemektedir. Karayolu taşımacılığı sektörünün son trendlerinden olan kombine taşımacılık operasyonları, ulaşım ve mesafe gibi durumlar açısından diğer türlere göre çok daha düşük maliyetler sağlayarak, kombine edilmesi sebebiyle günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir.

Teklif Alın
Hemen Yazın

  Send Message with WhatsApp Messenger Instagram Telegram Skype Email
  ×
  Whatsapp
  Email
  Open Close
  Bize Yazın!